Kategori  Vurdering

Magnus Bengtsson cd. Parti fra Kongens Have

Varenummer: 4959863
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Magnus Bengtsson 1888-1956. Parti fra Kongens Have. Sign. M. Bengtsson 24. Akvarel. 35 x 45 cm. (41 x 53) cm.

Auktionen afsluttes:  11-04-2018 19:30:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

116153 11-04-2018 19:27:45 DKK 350
1069824 05-04-2018 06:47:39 DKK 300