Ubekendt Kunstner Olie på plade (cd)

Varenummer: 6141903
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6155017
Ubekendt Kunstner. Portræt af ældre mand. Olie på plade. Sign. M.B. og dat. 1912. 44 x 34 (52 x 40) cm.

Auktionen afsluttes:  23-01-2022 20:43:00
Showroom:   Nivå, DK