Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Malmström. Olie på pap. Pige ved badebro med ænder
:
6291613
Hammerslagspris
:
1.500
Vurdering
:
3.000
Pige ved badebro med ænder, olie på pap/plade. Sign. Malmström 1890. Fremstår med skrammer og mærker. H. 83 x 59 cm (103x78)
08-12-2022 15:24:15
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
20998
08-12-2022
08:37:02
1500
Til toppen