Malmström. Olie på pap. Pige ved badebro med ænder

Varenummer: 6291613

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

Pige ved badebro med ænder, olie på pap/plade. Sign. Malmström 1890. Fremstår med skrammer og mærker. H. 83 x 59 cm (103x78)

Auktionen afsluttes:  08-12-2022 15:24:15
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej