Manfred Kielnhofer, fototryk, 'Nude Water Reflection'

Varenummer: 3519491
Hammerslagspris: EUR 425
DKK 3.166
Vurdering: EUR 600
DKK 4.470
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Fototryk på alu dibond plade, 'Nude Water Reflection' af Manfred Kielnhofer, limited edition på 10, signeret, nummereret og dateret '3/10 2008' på bagsiden, 50 x 70 cm.

Auktionen afsluttes:  12-10-2014 18:20:44