Manfred Kielnhofer, fototryk, 'Nude Water Reflection'

Varenummer: 3519491
Hammerslagspris: EUR 425
DKK 3.166
Vurdering: EUR 600
DKK 4.470

Fototryk på alu dibond plade, 'Nude Water Reflection' af Manfred Kielnhofer, limited edition på 10, signeret, nummereret og dateret '3/10 2008' på bagsiden, 50 x 70 cm.
Auktionen afsluttes:  12-10-2014 18:20:44