Kategori  Vurdering

Marco Evaristti. City-skyline, 2007

Varenummer: 5310456

Næste bud: DKK 8.200
Vurdering: DKK 14.000
Marco Evaristti (f. 1963). City-skyline, olie på lærred. Sign. og dateret på bagsiden 'Evaristti 07'. 75,5 x 96,5 (80,5 x 102) cm.

Auktionen afsluttes:  23-05-2019 20:46:00