Kategori  Vurdering

Varenummer: 5310456
Vurdering: DKK 12.000
Marco Evaristti (f. 1963). City-skyline, olie på lærred. Sign. og dateret på bagsiden 'Evaristti 07'. 75,5 x 96,5 (80,5 x 102) cm.

Auktionen afsluttes:  12-06-2019 20:54:00