Maria Black. Halskæde af forgyldt sterlingsølv
Vurdering:
< 1.000
Maria Black. Halskæde af forgyldt sterlingsølv. L. 45 cm. Lidt slitage på lås.
Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi
Se alle auktionerne her
09-02-2023 16:44:54