Maria Black. Halskæde af forgyldt sterlingsølv

Varenummer: 6294082

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Maria Black. Halskæde af forgyldt sterlingsølv. L. 45 cm. Lidt slitage på lås.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  07-12-2022 13:23:16