Marius Jensen Hindevad, Parti fra Borgen Spøttrup.

Varenummer: 5166745
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Marius Jensen Hindevad (1885-1977), Parti fra Borgen Spøttrup. Olie på plade. Skilt med Milton Jensen. Sign. MJ 18 x 20 (36 x 34 cm.). Tilskrevet Hindevad

Auktionen afsluttes:  22-11-2018 20:03:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej