Marius Jensen Hindevad, Parti fra Borgen Spøttrup.

Varenummer: 5166745
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000

Marius Jensen Hindevad (1885-1977), Parti fra Borgen Spøttrup. Olie på plade. Skilt med Milton Jensen. Sign. MJ 18 x 20 (36 x 34 cm.). Tilskrevet Hindevad
Auktionen afsluttes:  22-11-2018 20:03:00