Frederik Lange. Gademotiv fra Saloniki (cd)

Varenummer: 6090829
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Frederik Lange (1870-1941). Gademotiv fra Saloniki. Olie på plade. Sign. Fr. Lange. 27 x 35 cm (33 x 41 cm). Obs. beskrivelsen ændret; kunstnernavn.

Auktionen afsluttes:  28-09-2021 19:49:00
Showroom:  Roskilde

2121911 28-09-2021 18:55:41 DKK 300