Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Mark Stolk, 'In the eye of the endless one`, olie og akryl på lærred
:
6289527
Moms vare
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
5.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6342902
Mark Stolk f.1964, 'In the eye of the endless one' , olie på lærred, signeret og dateret 2022 h.90 x 90 cm. UR
Læs mere om auktionen
her
11-02-2023 15:45:10
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
152426
10-02-2023
19:57:35
4000
Til toppen