Mark Stolk, 'In the eye of the endless one`, olie og akryl på lærred

Varenummer: 6289527

Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 5.000

Mark Stolk f.1964, 'In the eye of the endless one' , olie på lærred, signeret og dateret 2022 h.90 x 90 cm. UR

Læs mere om auktionen her

Auktionen afsluttes:  07-12-2022 16:10:20
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej