Mark Stolk, 'Something makes itself known', olie på plade

Varenummer: 6217281

Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 6.400

Mark Stolk f.1964, 'Something makes itself known', olie på plade, signeret og dateret 2020 h.81 x 122 cm.

Dette lot er et værk af en større samling Mark Stolk malerier der netop nu er til salg på Lauritz i Næstved.

Læs mere om auktionen her

Auktionen afsluttes:  01-12-2022 15:00:00
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej