Mark Stolk, 'Stand Still' olie på plade 81 x122 cm.

Varenummer: 6277007

Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 7.400

Mark Stolk f.1964, 'Stand Still', olie på plade, signeret og dateret 2022 . 81 x 122.

Læs mere om auktionen her

Auktionen afsluttes:  01-12-2022 20:10:25
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej