Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Mark Stolk, 'Stand Still' olie på plade 81 x122 cm.
:
6277007
Hammerslagspris
:
4.200
Vurdering
:
7.200
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6345145
Mark Stolk f.1964, 'Stand Still', olie på plade, signeret og dateret 2022 . 81 x 122.
Læs mere om auktionen
her
06-02-2023 16:13:31
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
282580
04-02-2023
12:23:06
4200
Til toppen