Mark Stolk, 'The Garden' olie på plade 81 x122 cm.
Vurdering:
7.200
Mark Stolk f.1964, 'The Garden, olie på plade, signeret og dateret 2022 . 81 x 122 cm.
02-12-2050 14:46:00