Mark Stolk, 'The Living Fire', mixed media på plade
Vurdering:
11.000
Mark Stolk f.1964. Komposition betitlet 'The Living Fire', mixed media på plade, signeret og dateret 2023. H.122 x 122 cm. UR.
10-07-2050 14:39:00