Mark Stolk, 'Touching the vine`, olie på lærred

Varenummer: 6247893

Næste bud: DKK 5.200
Vurdering: DKK 6.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Mark Stolk f.1964 'Touching the vine', olie på lærred, signeret og dateret 2022 h.100 x 100 cm. UR.

Auktionen afsluttes:  20-08-2022 14:32:09
Showroom:   Næstved, DK

2078811 17-08-2022 01:17:06 DKK 5000