Mark Stolk, 'Two silver arrows' mixed media på plade

Varenummer: 6291354
Vurdering: DKK 6.200

Mark Stolk f.1964, 'Two silver arrows '. Mixed media på MDF plade, signeret og dateret 2022 h. 122 x 81 cm. UR
Auktionen afsluttes:  02-12-2050 14:48:00
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej