Mark Stolk, 'Two silver arrows' mixed media på plade
Vurdering:
6.200
Mark Stolk f.1964, 'Two silver arrows '. Mixed media på MDF plade, signeret og dateret 2022 h. 122 x 81 cm. UR
02-12-2050 14:48:00