Martin Benson, f. 1937 'In the sun'

Varenummer: 5450868
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 800

Martin Benson,Født I Skotland I 1937 og uddannet ved Glasgow School of Art fra 1961-65.motiv 'In the sun', olie på lærred, sign. Benson-00, 50x40 cm. (53,5x43,5 cm).

Auktionen afsluttes:  04-11-2019 13:30:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1693527 02-11-2019 15:38:57 DKK 300