Martin Konopacki 1891-1947 cd

Varenummer: 2058913
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Martin Konopacki. Olie på lærred. Signeret. 48x57 cm. NB! Ændret beskrivelse.

Auktionen afsluttes:  22-11-2010 13:07:00
Showroom:  Aalborg

38907 15-11-2010 10:56:14 DKK 300