Massiv halskæde af 14 kt. tofarvet guld - 60 cm.

Varenummer: 6301317

Næste bud: DKK 24.000
Vurdering: DKK 30.000

Massiv halskæde af 14 kt. tofarvet guld, L. 60 cm. B. ca. 8,2 mm. Stemplet "MM 585". Vægt: ca. 75,4 gr. Fremstår med brugsspor.

DKK 24.000
Auktionen afsluttes:  10-12-2022 20:51:47