Varenummer: 6301317
Vurdering: DKK 30.000

Massiv halskæde af 14 kt. tofarvet guld, L. 60 cm. B. ca. 8,2 mm. Stemplet "MM 585". Vægt: ca. 75,4 gr. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  05-01-2023 20:24:09