Maurice Esteve. Komposition

Varenummer: 5700912
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Maurice Estève 1904 - 2001. Farvelitografi, komposition, usign. 67 x 56 cm. ( 90 x 77)

Auktionen afsluttes:  08-07-2020 19:20:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej