Maurice Lacroix 'Fiaba'. Dameur i forgyldt stål med blå skive, 2000'erne

Varenummer: 6287088

Damearmbåndsur fra Maurice Lacroix, ref.nr.: 47495, i aflang urkasse af forgyldt stål, blå skive med arabertal og stregindeks, mineralglas, monteret med original strudserem med forgyldt spænde, quartz urværk. Mål: ca. 21 x 39 mm. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Køb nu pris
DKK 3.850