Varenummer: 6338854

Menu. Par rektangul�re bordplader, model 'Snaregade'. En bordplade af fineret sortlaseret egetræ, en af fineret r�get eg. L 200, B. 90 cm. fremstår uden ben og skruer samt med brugspor i form af mærker, ridser og hak. Derudover har begge hul midt på pladen. (2)
Varen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:   DK, København, Midtager