Menu. Rektangulær bordplade, model 'Snaregade'. Sortlaseret
Menu. Rektangul�r bordplade, model 'Snaregade'. Bordplade af fineret sortlaseret egetræ. L 200, B. 90 cm. fremstår uden ben og skruer samt med brugspor i form af mærker, ridser og hak.
Varen afsluttes:
03-07-2023 10:32:00