Menu. Rektangulær bordplade, model 'Snaregade'. Sortlaseret

Varenummer: 6338846
Varen er afsluttet

Menu. Rektangul�r bordplade, model 'Snaregade'. Bordplade af fineret sortlaseret egetræ. L 200, B. 90 cm. fremstår uden ben og skruer samt med brugspor i form af mærker, ridser og hak.
Varen afsluttes:  03-07-2023 10:32:00
Showroom:   DK, København, Midtager