Merete Hertz. To kompositioner (cd)(2)

Varenummer: 6296925

Næste bud: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Merete Hertz (f. 1950). To kompositioner. Olie på lærred. Sign. og dat. monogram MH 95. 75 x 67 cm (80 x 72 cm). (2)

DKK 500
Auktionen afsluttes:  10-12-2022 18:14:36
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej