Kategori  Vurdering

Michael Therkildsen, hestemotiv (cd)

Varenummer: 5037416
Hammerslagspris: DKK 4.200
Vurdering: DKK 1.000
Michael Therkildsen 1850-1925. Motiv med heste, olie på lærred, signeret. H.51 x 87 cm (73 x 108 cm) OBS! Kunstnernavn rettet.

Auktionen afsluttes:  28-06-2018 20:05:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej