Kategori  Vurdering

Michael Ancher, litografisk tryk, 'En leende fisker'

Varenummer: 2990475
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
'En leende fisker' af Michael Ancher (1849-1927), litografisk tryk. Usign. 32 x 27 cm (39 x 34).

Auktionen afsluttes:  10-07-2013 11:15:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej

42156 10-07-2013 10:46:52 DKK 300