Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Michael Demsitz. 'Rødt Hus' . cd
:
6237747
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Michael Demsitz. 'Rødt Hus' Akryl på lærred. Sign. signeret M Demsitz. 1995 81 x 100 cm. ( 82 x 102 cm.)
07-08-2022 14:31:20
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
677224
03-08-2022
13:39:47
300
Til toppen