Michael Demsitz. 'Rødt Hus' . cd

Varenummer: 6237747
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Michael Demsitz. 'Rødt Hus' Akryl på lærred. Sign. signeret M Demsitz. 1995 81 x 100 cm. ( 82 x 102 cm.)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 14:31:20
Showroom:   Herlev, DK

677224 03-08-2022 13:39:47 DKK 300