Kategori  Vurdering

Michael Kvium. 'Cardinal'. Olie på lærred (cd)

Varenummer: 5034053
Vurdering: DKK 125.000
Michael Kvium (f. 1955). 'Cardinal' .Olie på lærred, 2011. Signeret på bagside. 60 x 50cm. UR. (cd)

Auktionen afsluttes:  02-07-2018 21:01:16
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej