Michael Kvium. 'Simpel Vanitas'. cd

Varenummer: 6201058
Hammerslagspris: DKK 275.000
Vurdering: DKK 350.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6224063
Michael Kvium (født 1955). 'Simpel Vanitas'. Olie på lærred. Sign. og dateret 'Kvium 93' samt betitlet på bagsiden. 100 x 82 cm. Fremstår med minimal skævhed i blændramme.

Auktionen afsluttes:  25-05-2022 20:00:00
Showroom:   Herlev, DK

2182242 19-05-2022 17:12:22 DKK 275000