Michael Kvium. 'Trone I' (cd)

Varenummer: 6238390
Hammerslagspris: DKK 385.000
Vurdering: DKK 450.000

Michael Kvium (f. 1955). 'Trone I, olie på lærred, betitlet, sign. samt dat. Kvium 91 på bagside. 210 x 140 (230 x 160) cm.
Auktionen afsluttes:  25-08-2022 21:42:00