Michael Stephanon. Interiør med moder og lille pige ved klaveret. (cd)

Varenummer: 6033447
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Michael Stephanon (f. 1937). Interiør med moder og lille pige ved klaveret. Olie på lærred. Sign. M. Stephanon. 76 x 60 cm. (86 x 70).

Auktionen afsluttes:  02-06-2021 20:18:00
Showroom:  Vejle

852247 02-06-2021 20:09:54 DKK 350
2054418 02-06-2021 06:09:02 DKK 300