Michael Stephanon. Olie på lærred. Interiør med personer

Varenummer: 5776970
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Michael Stephanon f. 1921 cd. Olie på lærred. Interiør med kvinde og pige ved klaver. Sign. M. Stephanon. 40x50 cm (48x58,5)

Auktionen afsluttes:  23-09-2020 16:52:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1961724 23-09-2020 09:32:33 DKK 350
2030922 18-09-2020 11:00:12 DKK 300