Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Michael Stephanon. Olie på lærred. Interiør med personer
:
5776970
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Michael Stephanon f. 1921 cd. Olie på lærred. Interiør med kvinde og pige ved klaver. Sign. M. Stephanon. 40x50 cm (48x58,5)
23-09-2020 16:52:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1961724
23-09-2020
09:32:33
350
2030922
18-09-2020
11:00:12
300
Til toppen