Mikado Foersom & Hjort-Lorentzen for FDB. Model J152 / 'Mikado'. Par stole af bøg (2)

Varenummer: 6258481

Næste bud: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Mikado Foersom & Hjort-Lorentzen for FDB. Model J152 / 'Mikado'. Par stole af bøg , ryg med pinde. Fremstillet hos FDB. H. 89, Sh. 45 cm. Udstillingsmodeller med brugsspor, ridser og brudt lakering på pinde øverst. (2)

DKK 500

Køb nu pris
DKK 720
Auktionen afsluttes:  11-12-2022 13:11:26