Mimi, Milano. 'Grace' vedhæng af 9 kt. roséguld med hvid agat og hvide safirer

Varenummer: 6310383

Mimi, Milano. 'Grace' vedhæng af 9 kt. roséguld med vedhæng i form af udskåret hvid agat formgivet som rose, øsken prydet med seks facetslebne lettonede safirer i forløb, i alt ca. 0.07 ct. L. 2 cm. Vægt: ca. 1,6 gr. Vedhænget fremstår med minimale brugsspor.

Køb nu pris
DKK 1.780