Mitsuo Kawamoto, komposition

Varenummer: 6088010
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Mitsuo Kawamoto (1931- 1993), komposition, olie på lærred, sign. Kawamoto, 67,5x50 cm. (84,5x67,5 cm).
Auktionen afsluttes:  25-09-2021 16:23:00
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

33550 21-09-2021 18:01:21 DKK 300