Mitsuo Kawamoto. Kvinde cd . olie på olie. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5627694

Varenummer: 5587712
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kvinde af Mitsuo Kawamoto (f. 1932), olie på lærred. Sign. Kawamoto. 70 x 60 cm (74 x 84). Afslag på rammen.

Auktionen afsluttes:  15-03-2020 15:35:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1043866 15-03-2020 08:52:59 DKK 300