Moderne brillant-solitairering af platin på 0.07 ct. F/SI. Vægt 8,2 g

Varenummer: 6292896
Varen udløber om:

Moderne brillant-solitairering af platin med fast spiralsnoet ringskinne prydet med brillantsleben diamant på 0.07 ct. Farve: Top Wesselton (F). Klarhed: SI. Stemplet carat i ringskinnen samt HF, PT950.
Vægt ca. 8,2 g. Front B. 0,65 cm. Ringstr. 54/17,25. Lettere brugsspor på hvidguld.

Køb nu pris
DKK 6.000
Varen afsluttes:  06-12-2022 14:45:00