Moderne brillant-solitairevedhæng af platin

Varenummer: 6314806
Vurdering: DKK 2.600

Moderne brillant-solitairevedhæng af platin prydet med brillantsleben diamant på 0.12 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: SI. Caraten er stemplet i vedhænget.
Vægt ca. 1,9 g. L. 1,95 cm. Minimale brugsspor.
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 19:08:15