Vurdering:
Moderne brillant-solitairevedhæng af platin prydet med brillantsleben diamant på 0.12 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: SI. Caraten er stemplet i vedhænget. Vægt ca. 1,9 g. L. 1,95 cm. Minimale brugsspor.
14-02-2023 16:38:16