Sofaer

Moderne brillantsolitairering af 18 kt. guld på 0.10 ct. H/VS

Varenummer: 6375868

Moderne brillantsolitairering af 18 kt. guld prydet med brillantsleben diamant på 0.10 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS. Caraten er stemplet i ringskinnen
Vægt ca. 3,3 g. Front B. 0,9 cm. Ringstr. 53,5/17. Minimale brugsspor.

Køb nu pris
DKK 3.400