Moderne brillantsolitairering af 18 kt. guld prydet med brillantsleben diamant på 0.10 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS. Caraten er stemplet i ringskinnen vægt ca. 3,3 g. Front B. 0,9 cm. Ringstr. 53,5/17. Minimale brugsspor.
Varen afsluttes:
04-10-2023 16:52:00