Varenummer: 6372865
Vurdering: DKK 6.000

Moderne brillantvedh�ng af 18 kt. hvidguld prydet med 25 brillanter i lige forl�b, i alt ca. 0.63 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS-SI. Stemplet 750 med logo.
vægt ca. 2,3 g. L. 5,25 cm. fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  30-09-2023 18:21:27