Moderne solitaire-brillantring af 18 kt. hvidguld

Varenummer: 6294330
Vurdering: DKK 3.800

Moderne solitaire-brillantring af 18 kt. hvidguld, prydet med brillantsleben diamant på 0.11 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: SI. Stemplet WJ 750.
Vægt ca. 4,9 g. Front B. 0,55 cm. Ringstr. 52/16,5. Brugsspor på hvidguld.
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 15:24:16