Møbelproducent. Sminkebord, teaktræ

Varenummer: 6234255

Næste bud: DKK 1.400
Vurdering: DKK 3.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Møbelproducent. Sminkebord af fineret teaktræ, front med fem skuffer, to skabe bag hvilke spejl samt hylder, spejl samt to lamper. 1960'erne. H. 123 L. 90 D. 44 cm. Fremstår med brugsspor, nøgle medfølger.

Auktionen afsluttes:  05-10-2022 19:01:00
Showroom:   Aarhus, DK