Møbelproducent. Sminkebord, teaktræ

Varenummer: 6234255
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 3.600

Møbelproducent. Sminkebord af fineret teaktræ, front med fem skuffer, to skabe bag hvilke spejl samt hylder, spejl samt to lamper. 1960'erne. H. 123 L. 90 D. 44 cm. Fremstår med brugsspor, nøgle medfølger.
Auktionen afsluttes:  05-10-2022 19:01:00

1231864 02-10-2022 11:24:47 DKK 1400