RETUR. M. Andersen. 'Autoriteter' (cd)

Varenummer: 5196085
Vurdering:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

M. Andersen. 'Autoriteter' / Komposition, olie på lærred, sign. og dat. på bagsiden M. Andersen Påsken 68. 46,5 x 60 cm (49 x 63 cm).

Auktionen afsluttes:  10-01-2050 20:46:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej