På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
RETUR. M. Andersen. 'Autoriteter' (cd)
Vurdering:
M. Andersen. 'Autoriteter' / Komposition, olie på lærred, sign. og dat. på bagsiden M. Andersen Påsken 68. 46,5 x 60 cm (49 x 63 cm).
06-12-2021 15:07:02