Mogens Andersen. Komposition. cd

Varenummer: 6214131
Hammerslagspris: DKK 2.800
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Mogens Andersen. (1916-2003). Komposition. Litografi HC. Sign. Mogens Andersen 75. 76 x 56 cm. ( 90 x 70 cm.)

Denne vare optræder i vores quiz “Gæt et Lauritz hammerslag”. Quiz med her eller gå tilbage til quizzen hvis du allerede er i gang.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 22:23:57
Showroom:   Herlev, DK