RETUR. M. Andersen. Portræt (cd)

Varenummer: 5196086
Vurdering:

M. Andersen. Portræt, mixed media / olie på lærred, sign. MA samt sign. og dat. på bagsiden M. Andersen 68. 65 x 54 cm (67 x 57 cm).
Auktionen afsluttes:  06-12-2021 15:07:02