På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
RETUR. M. Andersen. Portræt (cd)
Vurdering:
M. Andersen. Portræt, mixed media / olie på lærred, sign. MA samt sign. og dat. på bagsiden M. Andersen 68. 65 x 54 cm (67 x 57 cm).
06-12-2021 15:07:02