På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
8.000
Mogens Balle (1921-1988). Komposition, mixed media på papir, akryl og akvarel på litografi, signeret. H.47,5 x 63 cm (71 x 85 cm)
01-07-2022 13:20:15