Mogens Balle, komposition, mixed media på papir (cd)

Varenummer: 6178167

Næste bud: DKK 6.000
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Mogens Balle (1921-1988). Komposition, mixed media på papir, akryl og akvarel på litografi, signeret. H.47,5 x 63 cm (71 x 85 cm)

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 13:20:15
Showroom:   Næstved, DK