Mogens Ege. Motiv med mølle, olie på lærred

Varenummer: 6240529

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Mogens Ege (1892-1946), motiv med mølle olie på lærred, sign. Mogens Ege. 48 x 69 cm. (60 x 80 cm).

Auktionen afsluttes:  20-08-2022 15:40:09
Showroom:   Næstved, DK