Mogens Egil. Tredelt skulptur af ler/tegl cd (3)

Varenummer: 5401011
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Mogens Egil f. 1941. Tredelt skulptur af bearbejdet tegl/ler, sign. og dat. Mogens Egil 76. Hverdel 22x510 cm (3)

Auktionen afsluttes:  13-08-2019 18:00:11

785065 13-08-2019 17:52:53 DKK 350
1414446 13-08-2019 16:56:14 DKK 300