Mogens Helms cd. Olie på lærred. Strandparti

Varenummer: 6233003
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Mogens Helms (1923-1989). Strandparti. Olie på lærred sign. Helms 41 h. 66 x 90 cm (73x97)

Auktionen afsluttes:  24-07-2022 20:38:32
Showroom:   Næstved, DK

1860445 24-07-2022 20:26:56 DKK 300