På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Mogens Hertz. Bymotiv med havudsigt (cd)
Vurdering:
3.000
Mogens Hertz (1909-1999). Bymotiv med havudsigt, olie på plade. Sign. Mogens Hertz. 27 x 41,5 (37 x 52) cm
03-07-2023 17:00:09