Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Mogens Koch for Rud Rasmussen. Par reol moduler. (2)
:
6214625
Hammerslagspris
:
6.000
Vurdering
:
8.000
Mogens Koch 1898-1992. Par reolmoduler af fyrretræ. Fremstillet hos Rud. Rasmussen Snedkerier København. H. 76 cm. B. 76 cm. D. 27,5/36,5 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og mærker . (2)
16-01-2023 17:12:46
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1988889
16-01-2023
13:44:40
6000
Til toppen