Mogens Koch for Rud Rasmussen. Par reol moduler. (2)

Varenummer: 6214625
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Mogens Koch 1898-1992. Par reolmoduler af fyrretræ. Fremstillet hos Rud. Rasmussen Snedkerier København. H. 76 cm. B. 76 cm. D. 27,5/36,5 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og mærker . (2)

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 10:53:15
Showroom:   Herlev, DK